Specjaliści

Poniżej przestawiamy zespół specjalistów, przyjmujących pacjentów w naszej Akademii Zdrowego Żywienia. Obejmuje on osoby o różnych profesjach, od dietetyka, przez trenera personalnego aż do wizażystki. Tak dobrana załoga pozwala na wielokierunkowe działanie, mające na celu zmotywowanie danego pacjenta do pewności siebie w dążeniu do szczupłej sylwetki.

Nie zwracamy uwagi wyłącznie na aspekty fizyczny – wagę czy sposób odżywiania. Jesteśmy przekonani, że zaburzenia, z jakimi zwracają się do nas pacjenci mogą mieć również podłoże psychologiczne. W tym celu zatrudniliśmy psychologa i psychodietetyka, którzy w razie potrzeby mogą służyć wsparciem w podwyższeniu samooceny oraz motywacji do walki o siebie.

Fundamentalną rolę w naszym zespole odgrywa także dietetyk i trener personalny. Przyczyniają się oni bowiem do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych.

Proponujemy także wsparcie stylistki i wizażystki, która służy radą i pomocą w zakresie doboru odpowiednich do budowy ciała stylizacji.

Blog

PARTNERZY

0000RakJelitaPolska.jpg000_mt_fitness.jpg005_fk.jpg006_food_detective.jpg007_frankies_small.jpg008_kasia_skoczylas.jpg009_logo_zwrotnik_raka1.jpg010_logo.png012_logo_male.jpg018-SFDS_logo_miniii.jpg019-mediraty.png020-vitagenum.png021-muke.pngWroclaw-English-Business.jpglogo_coaching_parrot.png