Jeśli obawiasz się tego, że rozpiska diety którą otrzymasz od dietetyka przeleży nieruszona, a Ty nie będziesz wiedzieć jak się do niej zabrać, to dobrze trafiłaś/ trafiłeś!

Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla tych, którzy nie są przekonani czy stosowanie konkretnej diety wejdzie im w krew.

Pakiet ŚWIADOMA DIETA pozwoli Ci poznać Twój sposób żywienia, nawyki oraz uświadomi Ci jak faktycznie wygląda Twój dzień pod kątem jedzenia. Pewnie na codzień się nad tym nie zastanawiasz i robisz wiele rzeczy automatycznie, idąc do sklepu na zakupy masz za każdym razem podobne rzeczy w koszyku, powielasz złe wybory w sklepie czy restauracji. 

Dzięki spotkaniom będziesz mogła/ mógł wprowadzić małe zmiany, które doprowadzą Cię do długotrwałych efektów. Zaczniesz jeść świadomie i zaczniesz chudnąć.

W pakiecie oferujemy 4 spotkania oraz przygotowanie 7 dniowego indywidualnego programu żywieniowego, abyś poznała/ poznał prawidłowy schemat, zaczerpnęła/ zaczerpnął wielu pysznych inspiracji. Cena pakietu 400zł. Zapraszamy!

Blog

PARTNERZY

0000RakJelitaPolska.jpg000_mt_fitness.jpg005_fk.jpg006_food_detective.jpg007_frankies_small.jpg008_kasia_skoczylas.jpg009_logo_zwrotnik_raka1.jpg010_logo.png012_logo_male.jpg018-SFDS_logo_miniii.jpg019-mediraty.png020-vitagenum.png021-muke.pngWroclaw-English-Business.jpglogo_coaching_parrot.png