Dietetycy

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Przygotowujemy indywidualne programy żywieniowe, dostosowane do stylu życia, harmonogramu dnia, wieku, preferencji smakowych, dolegliwości i stanu zdrowia.Staramy się dokładnie poznać każdego klienta, aby móc jak najlepiej dopasować dietę. U nas nie ma listy produktów zakazanych, u nas nie jesteś na diecie, po prostu zmieniasz nawyki żywieniowe, uczysz się jeść. Przejdź z nami na zdrowy tryb życia!

Wykonujemy również testy nietolerancji pokarmowych oraz przygotowujemy na podstawie tych badań KOD METABOLICZNY i dietę eliminacyjną, dzięki której wykluczamy produkty mogące wywoływać przewlekły stan zapalny i w konsekwencji złe samopoczucie. Komponujemy dietę, która dostarcza odpowiedniej ilości energii oraz wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów.

Zmiana stylu życia powoduje u naszych klientów:

 • zwiększenie energii do działania i witalność - bez głodu i wyrzeczeń,
 • przyjemne zrzucenie zbędnych kilogramów, bez utraty zdrowia i sił,
 • nauka zdrowych nawyków żywieniowych, oraz zachować w trudnych sytuacjach (u cioci czy teściowej na imieninach),
 • mimo wszystko jedzenie ulubionych produktów i potraw oraz utrzymywanie wymarzonej wagi
 • motywację do działania, energię do życia

Pomagamy osobom które chciałyby:

 • dowiedzieć się co jeść i jak jeść aby być zdrowym i pełnym energii,
 • schudnąć zdrowo i na trwałe,
 • przytyć bez objadania się fast foodami,
 • dowiedzieć się w jaki sposób odżywiać się aby złagodzić swoje dolegliwości, stany chorobowe,
 • świadomie przejść przez okres ciąży i karmienia, dostarczając swojemu dziecku wszystko co najlepsze dla jego rozwoju,
 • zadbać o swoje dzieci, aby dobrze się rozwijały fizycznie i intelektualnie, komponując im dietę dostarczającą wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

fotka zl min

 Już od ponad 14 lat zajmuje się tematyką żywności, żywienia i dietetyki. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie żywienia człowieka, dietetyki, jak i samej produkcji żywności. Dzięki temu świadomie dobiera produkty w dietach w zależności od potrzeb pacjenta.

Prowadzi kuracje dla dzieci i dorosłych, dla zdrowych i chorych. Propaguje zdrowy styl życia, uczestniczy w spotkaniach, konferencjach, prowadzi warsztaty mające na celu uświadomienie potrzeby zmiany nawyków żywieniowych i podpowiada jak można to zrobić krok po kroku. Szczególne bliskie jest jej poznawanie psychologii zmiany nawyków żywieniowych i poszukiwania najskuteczniejszych metod do jej osiągnięcia.

Jest autorką wielu książek, artykułów oraz opracowań o prawidłowym odżywianiu osób zdrowych i chorych.

Osobistość w prestiżowym rejestrze ważnych postaci Public Relation w Polsce "Who is Who".

Małgorzata Gajewczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Absolwentka dietetyki na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Poszerzała swoją wiedzę i kompetencje na studiach podyplomowych z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS,  a także w studium pomaturalnym, gdzie zdobyła zawód Animatora Kultury w specjalizacji tanecznej. Chętnie łączy aktywność fizyczną z odpowiednim żywieniem i kładzie duży nacisk na rozwój osobisty. Zaangażowana w pracę z ludźmi, prowadzi warsztaty i szkolenia mające na celu zwiększenie świadomości społeczności na rolę i znaczenie żywienia. Posiada również kwalifikacje i uprawnienia pedagogiczne, przez co praca z dziećmi nie jest jej obca. Dzięki kontaktom z pacjentami na zajęciach w oddziałach szpitalnych dobrze są jej znane zagadnienia medyczne związane z prowadzeniem pacjenta i odpowiednią dietoterapią w danej jednostce chorobowej.

Blog

PARTNERZY

0000RakJelitaPolska.jpg000_mt_fitness.jpg005_fk.jpg006_food_detective.jpg007_frankies_small.jpg008_kasia_skoczylas.jpg009_logo_zwrotnik_raka1.jpg010_logo.png012_logo_male.jpg018-SFDS_logo_miniii.jpg019-mediraty.png020-vitagenum.png021-muke.png